You have voted successfully!

You have already voted!

There is no vote!

You have voted successfully!

Click here to share your all-star selection on facebook!
‌​Share

You have already voted!

Not all fields are filled!

NHV BHB VHV LFH EHF
YouTube Twitter Facebook
vervolgfoto

Match reports

Callant Tongeren legt definitief beslag op de eerste plaats in de BENE-League (Sunday 19 February 2017)

Read more

OCI-LIONS verliest laatste wedstrijd in reguliere BENE-League competitie (Sunday 19 February 2017)

Read more

HC Vise verzekert zich op slotdag van zesde plaats in BENE-League (Sunday 19 February 2017)

Read more

KWS Quintus verliest van scherper Aalsmeer (Saturday 18 February 2017)

Read more

OCI-LIONS toont vormherstel in Vise (Sunday 12 February 2017)

Read more

HV KRAS/Volendam buigt in tweede helft voor Achilles Bocholt (Sunday 12 February 2017)

Read more

Finalist Initia Hasselt veel te sterk voor KWS/Quintus (Saturday 11 February 2017)

Read more

JMS Hurry-Up blijft maar winnen in Zwartemeer (Saturday 11 February 2017)

Read more

Bocholt walst over Sasja heen (Monday 06 February 2017)

Read more

Initia Hasselt geplaatst voor Final4 na winst op Vise (Sunday 05 February 2017)

Read more

Callant Tongeren wint overtuigend van Quintus (Sunday 05 February 2017)

Read more

Merksem thuis niet opgewassen tegen Kras/Volendam (Sunday 05 February 2017)

Read more

OCI-LIONS verliest thuis van Hurry Up (Saturday 04 February 2017)

Read more

Tongeren neemt de leiding in de BENE-League (Sunday 29 January 2017)

Read more

Sasja wint spannende Antwerpse derby tegen Merksem Handbal (Sunday 29 January 2017)

Read more

Bocholt wint niet zonder moeite van Fiqas/Aalsmeer (Sunday 29 January 2017)

Read more

OCI-LIONS verspeelt punt in Volendam (Sunday 29 January 2017)

Read more

Bevo wint van Quintus (Saturday 28 January 2017)

Read more

JMS Hurry-Up verslaat Visé in spannende slotfase (Saturday 28 January 2017)

Read more

Hasselt neemt koppositie over na winst tegen Hurry Up (Sunday 22 January 2017)

Read more

Merksem verliest thuis van Aalsmeer (Sunday 22 January 2017)

Read more

Bocholt rekent moeiteloos af met Quintus (Sunday 22 January 2017)

Read more

Vise thuis ook te sterk voor Volendam (Sunday 22 January 2017)

Read more

Sterk Targos Bevo Hc klopt koploper (Sunday 22 January 2017)

Read more

OCI-LIONS boekt belangrijke zege op KV Sasja (Saturday 21 January 2017)

Read more

Bram Knippenbergh: 'Ik ben op de weg terug' (Friday 20 January 2017)

Read more

Onverdiende nederlaag Targos Bevo Hc (Monday 19 December 2016)

Read more

JMS Hurry-Up houdt hoop op Final Four levend met zege op Sasja (Sunday 18 December 2016)

Read more

Initia Hasselt wint weer (Sunday 18 December 2016)

Read more

Vise laisse echapper un point face a Aalsmeer (Sunday 18 December 2016)

Read more

Wederom winst Quintus (Sunday 18 December 2016)

Read more

Merksem maatje te klein voor Callant Tongeren (Sunday 18 December 2016)

Read more

Belangrijke winst voor Quintus tegen Merksem (Sunday 18 December 2016)

Read more

Galavoorstelling HV KRAS/Volendam tegen Hurry Up (Sunday 18 December 2016)

Read more

OCI-LIONS verpulvert Quintus (Saturday 17 December 2016)

Read more

Slechte start dubbelweekend voor Quintus (Saturday 17 December 2016)

Read more

Rik Elissen: 'We hebben het handballen niet verleerd' (Thursday 15 December 2016)

Read more

Overtuigende zege van ontketend Targos Bevo Hc (Sunday 11 December 2016)

Read more

Callant Tongeren mee aan de leiding (Sunday 11 December 2016)

Read more

Achilles Bocholt zet goede vorm door (Sunday 11 December 2016)

Read more

Koorneef Werving en Selectie Quintus pakt de eerste punten! (Saturday 10 December 2016)

Read more

Nipte zege KV Sasja dankzij goede eerste helft (Saturday 10 December 2016)

Read more

Jeroen van den Beucken: ‘We hebben geen Belgencomplex’ (Thursday 08 December 2016)

Read more

JMS Hurry-Up wint eenvoudig van Quintus (Sunday 04 December 2016)

Read more

Hasselt verliest thuis van Sasja en verliest koppositie (Sunday 04 December 2016)

Read more

Vise - Tongres: 30-29 (Sunday 04 December 2016)

Read more

Merksem moet meerdere erkennen in Achilles Bocholt (Sunday 04 December 2016)

Read more

HV KRAS/Volendam laat winst uit handen glippen tegen Aalsmeer (Sunday 04 December 2016)

Read more

OCI-LIONS heeft geen kind aan Targos BEVO (Saturday 03 December 2016)

Read more

Bocholt neemt revanche op OCI-LIONS (Sunday 27 November 2016)

Read more

Uitstekend HV KRAS/Volendam ruim voorbij Quintus (Saturday 26 November 2016)

Read more

Wederom verlies Quintus (Saturday 26 November 2016)

Read more

Wisselvallig Targos Bevo Hc verliest weer (Friday 25 November 2016)

Read more

Merksem verliest thuis van Hasselt (Thursday 24 November 2016)

Read more

Hasselt wint thuis van Aalsmeer (Sunday 20 November 2016)

Read more

OCI-LIONS wint ook thuis met miniem verschil van Merksem (Saturday 19 November 2016)

Read more

Eerste helft doet HV KRAS/Volendam de das om tegen Tongeren (Saturday 19 November 2016)

Read more

SASJA houdt stand op de vierde plaats (Saturday 19 November 2016)

Read more

JMS Hurry-Up knokt zich naar een 23-21 zege op Targos Bevo Hc (Friday 18 November 2016)

Read more

première défaite à domicile pour Vise (Friday 18 November 2016)

Read more

Bocholt gaat winnen bij Vise (Wednesday 16 November 2016)

Read more

Bocholt terug in top-4 (Sunday 13 November 2016)

Read more

Victoire confortable pour Vise (Sunday 13 November 2016)

Read more

Initia Hasselt wint topper tegen OCI-LIONS (Sunday 13 November 2016)

Read more

Léon van Schie schiet KRAS/Volendam in slotseconden voorbij Bevo (Sunday 13 November 2016)

Read more

Knieblessure maakt einde aan handbalseizoen Jan Josef (Tuesday 08 November 2016)

Read more

Targos Bevo Hc verliest na rust (Monday 31 October 2016)

Read more

Callant Tongeren haalt het van Aalsmeer (Sunday 30 October 2016)

Read more

Merksem zet de puntjes op de 'i' (Sunday 30 October 2016)

Read more

Bocholt stuurt Volendam met lege handen terug (Sunday 30 October 2016)

Read more

OCI-LIONS heeft weinig moeite met HC Visé BM (Saturday 29 October 2016)

Read more

Verlies heren KWS/Quintus (Saturday 29 October 2016)

Read more

Niek Jordens: 'Wij zijn op de goede weg’ (Thursday 27 October 2016)

Read more

Visé-Hasselt: 26-22 (Monday 24 October 2016)

Read more

Bocholt verliest bij Sasja (Sunday 23 October 2016)

Read more

Uitstekende overwinning HV KRAS/Volendam op Merksem (Saturday 22 October 2016)

Read more

JMS Hurry-Up verliest topper van OCI-LIONS (Saturday 22 October 2016)

Read more

Sasja - Bocholt: 33-30 (Saturday 22 October 2016)

Read more

Quintus, een sterke start leidt niet tot de eerste punten (Saturday 22 October 2016)

Read more

Net geen punten voor Quintus (Saturday 22 October 2016)

Read more

Toon Leenders: 'Onnodige fouten voorkomen' (Wednesday 19 October 2016)

Read more

Callant Tongeren verliest, ondanks een sterke eerste helft. (Sunday 16 October 2016)

Read more

Gemiste kans voor Olse Merksem (Sunday 16 October 2016)

Read more

Le match parfait (Sunday 16 October 2016)

Read more

Tweede zege Targos Bevo Hc zorgt voor opluchting (Sunday 16 October 2016)

Read more

OCI-LIONS boekt solide overwinning tegen KRAS/Volendam (Saturday 15 October 2016)

Read more

Sonni de Jonge: “We moeten de neerwaartse spiraal doorbreken” (Thursday 13 October 2016)

Read more

Bocholt wint vlot van Aalsmeer (Wednesday 12 October 2016)

Read more

Callant Tongeren wint van Targos BEVO in eigen huis. (Sunday 09 October 2016)

Read more

Comeback Schilder en De Jong inspireert HV KRAS/Volendam (Saturday 08 October 2016)

Read more

Sasja strijdend onderuit tegen OCI-LIONS (Saturday 08 October 2016)

Read more

JMS Hurry-Up rekent af met koploper Initia Hasselt (Saturday 08 October 2016)

Read more

Bocholt volbrengt opdracht bij Quintus (Friday 07 October 2016)

Read more

Quintus blijft ook na zevende wedstrijd puntloos (Friday 07 October 2016)

Read more

Targos Bevo Hc verspeelt winst in slotseconde (Monday 03 October 2016)

Read more

Deux points pour Vise sur le week-end (Monday 03 October 2016)

Read more

Bocholt moet meerdere erkennen in Tongeren (Monday 03 October 2016)

Read more

Callant Tongeren wint gemakkelijk van Merksem (Sunday 02 October 2016)

Read more

Eerste nederlaag OCI-LIONS in de BENE-League (Sunday 02 October 2016)

Read more

Bocholt vecht zich naar punt (Sunday 02 October 2016)

Read more

Hubo Initia Hasselt - Targos Bevo: 31-24 (Sunday 02 October 2016)

Read more

Merksem wint 4-punten wedstrijd (Sunday 02 October 2016)

Read more

JMS Hurry-Up ook te sterk voor KRAS Volendam (Sunday 02 October 2016)

Read more

HV KRAS/Volendam verzuimt te winnen van Hasselt (Saturday 01 October 2016)

Read more

Koorneef Werving en Selectie Quintus laat OCI-LIONS ontsnappen (Saturday 01 October 2016)

Read more

Merksem -BEVO: 31-31 (Monday 26 September 2016)

Read more

Zwaar verlies Bocholt bij Hasselt (Sunday 25 September 2016)

Read more

Hubo Initia Hasselt - Achilles Bocholt: 36-24 (Sunday 25 September 2016)

Read more

Vise: Notre tableau de marche est respecté (Sunday 25 September 2016)

Read more

JMS Hurry-Up wint overtuigend van FIQAS Aalsmeer (Saturday 24 September 2016)

Read more

Koorneef Werving en Selectie Quintus komt steeds beter in haar spel (Saturday 24 September 2016)

Read more

OCI-LIONS pakt in slotfase de winst tegen Callant Tongeren (Saturday 24 September 2016)

Read more

Comeback HV KRAS/Volendam niet beloond tegen Sasja (Saturday 24 September 2016)

Read more

Callant Tongeren goed uit de startblokken (Sunday 18 September 2016)

Read more

OCI-LIONS wint derby tegen Targos Bevo (Saturday 17 September 2016)

Read more

Koornneef W&S/Quintus kan niet stunten tegen JMS/Hurry Up (Saturday 17 September 2016)

Read more

Harde lessen voor Quintus (Saturday 17 September 2016)

Read more

Sasja ondergaat wet van de sterkste (Saturday 17 September 2016)

Read more

FIQAS Aalsmeer - Kras Volendam (Saturday 17 September 2016)

Read more

Callant Tongeren heeft eerste overwinning beet. (Friday 16 September 2016)

Read more

Merksem Handbal verliest nipt van OCI-LIONS (Thursday 15 September 2016)

Read more

Premiere a domicile reussie pour le HC Vise BM ! (Sunday 11 September 2016)

Read more

KV Sasja boekt felbevochten winst op FIQAS/Aalsmeer (Sunday 11 September 2016)

Read more

Hubo Initia Hasselt - Olse Merksem: 34-25 (Sunday 11 September 2016)

Read more

JMS Hurry-Up en Callant Tongeren delen de punten (Sunday 11 September 2016)

Read more

Klinkende zege HV KRAS/Volendam bij start BENE-League (Friday 09 September 2016)

Read more

Handballers Quintus buigen voor Volendam (Thursday 08 September 2016)

Read more

Nederlands Kampioen OCI-LIONS verslaat Belgisch kampioen Bocholt (Wednesday 07 September 2016)

Read more

FIQAS Aalsmeer - Initia Hasselt 27-27 (Saturday 03 September 2016)

Read more

Nerveuze start van Heulse handballers bij debuut in BENE-League. Quintus kan veel beter (Saturday 03 September 2016)

Read more

Quintus niet opgewassen tegen Sasja (Saturday 03 September 2016)

Read more

ACHILLES BOCHOLT BEGINT SEIZOEN MET OVERWINNING. (Wednesday 31 August 2016)

Read more

speler van de maand
WINNER OF THE MONTH:
Simon Ooms
4
© BENE-LEAGUE 2017 | Disclaimer | Contact | Privacy and Cookies
THE OFFICIAL WEBSITE OF BENE-LEAGUE HANDBALL