You have voted successfully!

You have already voted!

There is no vote!

You have voted successfully!

Click here to share your all-star selection on facebook!
‌​Share

You have already voted!

Not all fields are filled!

NHV BHB VHV LFH EHF

Flickr YouTube Twitter Facebook

vervolgfoto

Match reports

Bocholt lijdt eerste BNL-nederlaag (Monday 17 December 2018)

Read more

Bevo verslaat koploper Bocholt (Sunday 16 December 2018)

Read more

Nog geen regelmaat: Sporting verliest derby bij Initia met 25-24 (Sunday 16 December 2018)

Read more

Sasja – Volendam: fysieke veldslag verloren (Sunday 16 December 2018)

Read more

Vise laat OCI-LIONS met lege handen staan. (Sunday 16 December 2018)

Read more

Hasselt wint beklijvende Limburgse derby tegen Sporting NeLo (Saturday 15 December 2018)

Read more

VISE RENOUE AVEC LA VICTOIRE AVANT SON DIFFICILE DEPLACEMENT CHEZ LES LIONS (Tuesday 11 December 2018)

Read more

HV KRAS/Volendam legt het af tegen volwassen OCI-LIONS (Monday 10 December 2018)

Read more

Opzienbare serie Bevo HC acht duels ongeslagen (Sunday 09 December 2018)

Read more

Bocholt te sterk voor Handbal Tongeren (Sunday 09 December 2018)

Read more

Sporting NeLo blaast Aalsmeer weg: 37-26 (Sunday 09 December 2018)

Read more

Bocholt niet in de problemen bij Tongeren (Sunday 09 December 2018)

Read more

Quintus – Sasja: Logische puntendeling (Sunday 09 December 2018)

Read more

PREMIERE DEFAITE OFFICIELLE EN 2018-2019 : ON AVAIT OUBLIE CE GOUT AMER ! (Tuesday 04 December 2018)

Read more

HV KRAS/Volendam verslaat Hurry-Up in slotfase (Monday 03 December 2018)

Read more

Sasja – Lions: Wet van de sterkste (Monday 03 December 2018)

Read more

Knappe zege Herpertz Bevo HC in Aalsmeer (Sunday 02 December 2018)

Read more

Sporting NeLo pakt 2e uitoverwinning, zij het nipt in Quintus 29-30 (Sunday 02 December 2018)

Read more

Bocholt herfstkampioen na sterke prestatie bij Vise (Sunday 02 December 2018)

Read more

Tongeren opnieuw onderuit, nu in eigen huis tegen Hasselt (22-29) (Sunday 02 December 2018)

Read more

32-35 a Hasselt : la preparation ideale avant Bocholt ! (Thursday 29 November 2018)

Read more

Bocholt vermijdt op nippertje nieuw puntenverlies (Wednesday 28 November 2018)

Read more

BEVO al 6 duels ongeslagen (Sunday 25 November 2018)

Read more

Sporting NeLo met de billen bloot tegen Bevo: 27-34 (Sunday 25 November 2018)

Read more

Aalsmeer wint ook van Tongeren (Sunday 25 November 2018)

Read more

Ideaal resultaat KRAS/Volendam tegen Hasselt in aanloop naar Russische return (Tuesday 20 November 2018)

Read more

Tongeren stelde in eigen huis teleur tegen Sporting Nelo (23-28) (Sunday 18 November 2018)

Read more

Bevo trakteert Quintus op stevige nederlaag (Sunday 18 November 2018)

Read more

Sasja – Bocholt : Eervol verloren (Sunday 18 November 2018)

Read more

Opluchting bij Sporting : 23-28 winst bij Tongeren (Saturday 17 November 2018)

Read more

Verslag BNL Sasja – Ach. Bocholt (Thursday 15 November 2018)

Read more

31-26 contre Aalsmeer : de bon augure avant la Challenge Cup dimanche (Wednesday 14 November 2018)

Read more

Bevo wint simpel van Tongeren (Sunday 11 November 2018)

Read more

Hasselt – Sasja: gemiste kans (Sunday 11 November 2018)

Read more

TOUJOURS LE MEME QUESTIONNEMENT QUAND UN MATCH DE HANDBALL SE TERMINE PAR UN NUL : POINT GAGNE OU PERDU ? (Sunday 11 November 2018)

Read more

Bloedstollend! Sporting NeLo speelt 25-25 gelijk tegen Vise (Sunday 11 November 2018)

Read more

Bocholt verliest eerste punt (Sunday 11 November 2018)

Read more

Aalsmeer wint van Volendam (Saturday 10 November 2018)

Read more

VISE SAUVE UN POINT CONTRE BEVO (Thursday 08 November 2018)

Read more

HV KRAS/Volendam behoudt ongeslagen thuisstatus en wint van Sporting NeLo (Monday 05 November 2018)

Read more

Sporting NeLo moet het (eerder zuur) afleggen tegen Volendam 27-25 (Monday 05 November 2018)

Read more

Sasja - Aalsmeer : loon naar werken (Monday 05 November 2018)

Read more

Handballers Bevo delen punten met Vise (Sunday 04 November 2018)

Read more

Tongeren overtuigend voorbij Quintus (Sunday 04 November 2018)

Read more

Bocholt hervat met zege (en wordt alleen leider) (Sunday 04 November 2018)

Read more

Bevo wint weer, nu van Volendam (Sunday 21 October 2018)

Read more

Tongeren onderuit in slotfase (Sunday 21 October 2018)

Read more

Nelo – Sasja : de hoek van de klappen (Sunday 21 October 2018)

Read more

Sporting NeLo stuurt Sasja met 34-17 terug naar Antwerpen (Sunday 21 October 2018)

Read more

Bocholt haalt twee punten bij rode lantaarn (Sunday 21 October 2018)

Read more

Aalsmeer wint van Lions (Saturday 20 October 2018)

Read more

Bocholt wint in Aalsmeer (Thursday 18 October 2018)

Read more

OCI-LIONS doet goede zaken thuis tegen Sporting Nelo (Wednesday 17 October 2018)

Read more

HV KRAS/Volendam houdt aansluiting met winst op Tongeren (Monday 15 October 2018)

Read more

37-26 contre Quintus : écueil évité ! (Sunday 14 October 2018)

Read more

Sasja – Bevo: wedstrijd met twee gezichten (Sunday 14 October 2018)

Read more

Bevo klopt Sasja en weet weer wat winnen is (Saturday 13 October 2018)

Read more

HC Visé BM : une 4ème victoire de rang ... non sans mal ! (Monday 08 October 2018)

Read more

Gehavend HV KRAS/Volendam onderuit in Vise (Sunday 07 October 2018)

Read more

Tongeren – Sasja: de best afwerkende ploeg wint (Sunday 07 October 2018)

Read more

Bocholt behoudt maximum (Friday 05 October 2018)

Read more

Bevo trekt aan kortste eind in handbalderby (Thursday 04 October 2018)

Read more

Sporting NeLo doet wat het moest doen: thuis winnen tegen Hurry-up 33-24 (Thursday 04 October 2018)

Read more

Productief HV KRAS/Volendam heeft geen kind aan Quintus (Monday 01 October 2018)

Read more

Bocholt wint leuke derby (Sunday 30 September 2018)

Read more

Handballers Hurry-Up slopen Bevo (Sunday 30 September 2018)

Read more

Sporting blijft achter met 2 op 6 na verlies in Bocholt met 38-32 (Sunday 30 September 2018)

Read more

Sasja – Vise: goed meegestreden (Sunday 30 September 2018)

Read more

Gelijkspel tussen Initia en Aalsmeer (Saturday 29 September 2018)

Read more

Handballers Bevo flink onderuit in Zwartemeer (Saturday 29 September 2018)

Read more

OCI-LIONS kan tegen Tongeren de rug nog niet rechten (Saturday 29 September 2018)

Read more

Aalsmeer wint een punt (Saturday 29 September 2018)

Read more

Visé s'impose sur le fil ! (Wednesday 26 September 2018)

Read more

Tongeren heeft eerste overwinning beet. (Sunday 23 September 2018)

Read more

Bocholt in stevig duel voorbij Bevo (Sunday 23 September 2018)

Read more

Volendam - Sasja : Wedstrijd met twee gezichten, zeer goed eerste en zwakke tweede helft (Sunday 23 September 2018)

Read more

HV KRAS/Volendam pakt eerste punten tegen Sasja HC (Sunday 23 September 2018)

Read more

Tweede nederlaag Herpertz Bevo HC (Sunday 23 September 2018)

Read more

Sporting NeLo wint doelpuntrijke derby met 39-37 (Sunday 23 September 2018)

Read more

Visé wint in eigen huis van OCI-LIONS (Saturday 22 September 2018)

Read more

Aalsmeer pakt tweede overwinning (Saturday 22 September 2018)

Read more

Nederlaag voor Herpertz Bevo in openingsduel (Tuesday 18 September 2018)

Read more

Aalsmeer pakt de eerste thuis overwining (Monday 17 September 2018)

Read more

Bocholt start met bevochten thuiszege (Sunday 16 September 2018)

Read more

Sporting NeLo redt het niet op het veld van Aalsmeer 31-27 (Saturday 15 September 2018)

Read more

JD Techniek Hurry-Up staat na bloedstollend gevecht met lege handen (Saturday 15 September 2018)

Read more

Hubo Initia Hasselt wint thriller in eigen huis tegen bevo: 30-29 (Saturday 15 September 2018)

Read more

OCI-LIONS wint thuis van Volendam (Saturday 15 September 2018)

Read more

Sasja – Quintus: een goed begin van het seizoen (Saturday 15 September 2018)

Read more

UN PREMIER REVERS (LOGIQUE) APRES 10 MATCHES SANS DEFAITE (Monday 12 March 2018)

Read more

Vise-Bevo 29 - 29 ... ce Bevo-la ne meritait pas d'etre battu ! (Sunday 11 March 2018)

Read more

Visé a dû s'employer jusqu'au bout pour vaincre à Sasja (26-29) (Tuesday 02 January 2018)

Read more

Le HC Visé BM remporte le "topper" (Thursday 01 January 1970)

Read more

Aalsmeer verliest 2e thuiswedstrijd (Thursday 01 January 1970)

Read more

Verlies van Hasselt in Sittard (Thursday 01 January 1970)

Read more

THE OFFICIAL WEBSITE OF BENE-LEAGUE HANDBALL